Nariams
Skelbimai
Meilė, Magija, Santykiai, Seksas, PsichikaŽirgų priežiūra
Kompiuterių remontas
Gyvūnai laisvės eroje

Tyliau! Arkliai miega …Keno loto taisyklės, strategijos ir patarimai


Keno loto yra viena populiariausių loterijų. Šioje apžvalgoje rasite jos aprašymą, taisykles, galimas strategijas bei patarimus kaip galima padidinti savo šansus laimėti.

Keno loto taisyklės


Keno taisyklės yra paprastos ir lengvai suprantamos. Pagrindinė idėja – išsirinkti skaičius iš tam tikro skaičių rinkinio ir stebėti, ar tie skaičiai bus ištraukti. 


Kiekvienas žaidėjas turėtų žinoti, kad šiame žaidime nėra laimingų ar nelaimingų skaičių – visi jie turi vienodas galimybes būti ištrauktais.

Šio žaidimo vedėjas traukia skirtingus kamuoliukus su skaičiais, o žaidėjai turi juos pažymėti savo bilietuose. 


Svarbu tai, kad šiame žaidime yra suteikta galimybė spėti norimą skaičių kiekį, nuo 2 iki 10. 


Galima rinktis bilietą, kuriame būtų spėjami tik 2 skaičiai. Tačiau svarbu žinoti, kad laimėjimas priklauso nuo bilieto kainos ir nuo to, kiek skaičių pavyks atspėti.


Nusprendus žaisti norimą skaičių kiekį, juos reikia pažymėti savo biliete. Nuo to priklauso bilieto kaina (lietuviškame Kenoloto vieno bilieto kaina yra nuo 0,25 eur iki 10 eur).


Viename biliete galima pažymėti ne daugiau kaip 10 skaičių, o žaidime naudojami skaičiai yra nuo 1 iki 60. Iš viso žaidimo metu yra ištraukiama 20 laimingų skaičių. Todėl, norint laimėti, tarp ištrauktų 20 skaičių būtų tie, kuriuos žaidėjas pažymėjo savo biliete. 


Kenoloto bilietų skaičius nėra ribojamas, todėl tik nuo žaidėjo pasirinkimo priklauso, kiek bilietų jis ketina įsigyti.

Kur žaisti Kenoloto? 

Žaisti Keno loto yra neįtikėtinai paprasta. Žaidėjai turi dvi pagrindines galimybes – fiziškai įsigyti bilietus prekybos vietose, arba naudojantis internetu patogiai žaisti tiesiog iš savo namų.


Pasirinkus fizinį dalyvavimą, žaidėjams tiesiog reikia apsilankyti specialiai tam skirtose  prekybos vietoje, kuriose organizuojamas Keno loto. Ten jie gali užpildyti lošimo bilietą, pasirinkti norimus skaičius ir, jei tai pritaikyta vieta, laukti lošimo rezultatų.


Šiandieniniame technologijų pasaulyje populiarėjai patogumo ir pasiekiamumo kultūra. Todėl daugelis žmonių renkasi žaisti Keno loto internetu. 


Internetinis žaidimas atveria duris lankstumui – dalyviai gali ne tik žaisti bet kuriuo metu, bet ir tai daryti iš bet kurios pasirinktos vietos, naudodamiesi kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu.


Pasitelkus šią galimybę, žaidėjai gali prisijungti prie oficialių Kenoloto svetainių ar specialių lošimo programų, kuriose jie gali lengvai pasirinkti savo skaičius, patvirtinti statymus ir stebėti lošimo eigą bei rezultatus.Lietuviškoje kenoloto online versijoje žaidėjai gali rinktis supaprastintą bilieto versiją “Bim-bam”. Pasirinkus šį laukelį kompiuteris pats išrenka skaičius.


Tai suteikia žaidėjams galimybę dalyvauti lošimuose ilgai nespėliojant galimų skaičių kombinacijų.

Strategijos bei jų tipai


Visos strategijos yra pagrįstos tikėjimu, o ne matematiniais principais ar tam tikromis lošimo taisyklėmis.
 

Svarbu suprasti, kad Keno žaidimas yra visiškai atsitiktinis, kuris grindžiamas skaičių atrankos atsitiktinumu.
 

Tai reiškia, kad nėra jokių patikimų strategijų, leidžiančių prognozuoti ar paveikti rezultatus.

Tačiau tam tikros strategijos gali būti naudingos žaidėjams, siekiant valdyti jų žaidimą, palaikyti emocinę pusiausvyrą arba tvarkyti ilgalaikę finansinę situaciją.


Granville strategija

Šią strategiją sukūrė Joseph Granville, kurios idėja grindžiama tuo, kad žaidėjai pasirinka tokius skaičius, kurie palaikytų balansą tarp didesnių ir mažesnių, lyginių ir nelyginių skaičių.

Statymų kontrolės strategija


Ši strategija yra grindžiama pastoviu statymo dydžiu ir dažniu. Pavyzdžiui, žaidėjai gali pasirinkti fiksuotą skaičių kiekį, kurį pastoviai stato kiekviename lošime. Tai jiems padeda išlaikyti nuoseklų žaidimo tempą ir ilgalaikę finansinę kontrolę.


Skaičių grupavimo strategija


Ši strategija apima skaičių grupavimą pagal tam tikras charakteristikas, pavyzdžiui, lyginius ar nelyginius, didesnius ar mažesnius skaičius. Tai gali padėti žaidėjams struktūruoti savo statymus ir išsamiau analizuoti lošimo rezultatus.


Skaičių sekų strategija


Kai kurie žaidėjai stengiasi atrasti tam tikras skaičių sekas ar modelius, kuriuos jie pastebi kituose lošimuose ir bando pritaikyti savo statymuose. Jie tiki, kad tam tikros skaičių kombinacijos kartojasi ir jų atkartojimas statymuose gali padėti prognozuoti galimus rezultatus bei padėti laimėti.


Rizikingų ir saugių statymų kombinacijų strategija


Rizikingų statymų strategija - pasirinkus daugiau skaičių, potenciali laimėjimo suma gali būti didelė, tačiau padidėja rizika, kad pasirinkti skaičiai nesutaps su ištrauktais. Pavyzdžiui, pasirinkus daugiau skaičių, šansas atitikti mažėja, bet galutinė laimėjimo suma gali būti didesnė.


Saugių  statymų strategija - pasirinkus mažiau skaičių, potenciali laimėjimo suma mažėja, tačiau padidėja šansas atspėti kelis ištrauktus skaičius. Pavyzdžiui, pasirinkus mažiau skaičių, šansas laimėti didelę sumą mažėja, bet tikimybė laimėti bent kažkokią sumą gali būti didesnė.


Dinaminio prisitaikymo strategija


Ši strategija priklauso nuo žaidėjų gebėjimo dinamiškai prisitaikyti prie esamų lošimo sąlygų. Žaidėjai keičia savo statymus priklausomai nuo pastebėtų tendencijų, siekdami prisitaikyti prie esamų lošimo sąlygų.

Tikimybė laimėti


Tikimybė laimėti Keno žaidime yra priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant pasirinktų skaičių kiekį ir tai, kaip stipriai žaidėjas yra pasiruošęs rizikuoti. Tai yra atsitiktinumo žaidimas, kuriame nėra jokių garantijų dėl galimo laimėjimo tikimybės padidinimo.

Pasirinkus daugiau skaičių, galimybė laimėti gali padidėti, tačiau tuo pat metu padidėja ir rizika pralaimėti daugiau pinigų. Kiekvienas skaičius, kurį žaidėjas pasirenka, turi tokią pat galimybę būti išbrauktas, kaip ir likusieji skaičiai. 

Žaidėjai gali eksperimentuoti su skirtingais skaičių kiekiais ir strategijomis, tačiau svarbu suprasti, kad Keno yra lošimo žaidimas, kuriame visi rezultatai yra priklausomi tik nuo atsitiktinumo.

Keno internetu


Vis daugiau žmonių atranda patogų ir lengvą dalyvavimą Keno internete. Geriausi kazino internete suteikia žaidėjams naujų galimybių ir pranašumų, kurie dažnai lemia šio pasirinkimo dar didesnį populiarumą.

Žaidžiant Keno online, dažnai galite laimėti daugiau, nes internete dažnai suteikiama geresnė grąža žaidėjui (angl. RTP-Return to player). 


Šis rodiklis išreiškiamas procentais, kuris parodo, kiek vidutiniškai iš visų lošimo automato ar žaidimo statymų grįžta žaidėjams kaip laimėjimai per tam tikrą laikotarpį.


Patarimai

Žaidžiant Keno žaidimus svarbu:


Atsakingai žaisti: reikia nustatyti biudžetą ir jo atsakingai laikytis. Keno yra azartinis žaidimas, todėl svarbu neprarasti finansinės kontrolės.


Suprasti taisykles: prieš dalyvaujant reikia gerai išsiaiškinti taisykles, kad pavyktų išvengti nesusipratimų ir laimėti.


Laiku sustoti: laimėjus arba pasiekus savo finansinę ribą, reikia pagalvoti apie tai, ar verta tęsti žaidimą. 


Išbandyti skirtingus loterijos variantus: galima atsakingai eksperimentuoti su skirtingais lošimo variantais įtraukiant skirtingus statymų ar skaičių kiekius. Tai gali suteikti papildomų emocijų ir azarto.

Istorija


Keno loto istorija siekia senovės Kinijos laikus, kai šis žaidimas turėjo svarbią finansinę reikšmę ir buvo naudojamas karų ir statybų finansavimui. 

Per kelis šimtmečius Keno išplito po kitas Azijos šalis, kur gana ilgai išlaikė savo populiarumą, o vėliau pasiekė Vakarus bei tapo vienu iš mėgstamiausių loto žaidimų.

Vakaruose Keno žaidimo populiarumas stipriai išaugo, kai jis buvo pristatytas kaip loterijos galimybė, teikianti įvairius laimėjimus. 

Senovės Kinijoje Keno skaičių kombinacijos būdavo žymimos ant specialių popierinių lapų, kurie vėliau būdavo dedami į specialų vandenį, kuris išryškindavo skaitmenis. Naudojant tokį metodą jie galėdavo tikrinti rezultatus ir išmokėti laimėjimus. 

Šiandien Keno loto yra vienas iš labiausiai paplitusių loto žaidimų pasaulyje, turintis daugybę gerbėjų dėl savo paprastumo, skirtingų lošimo strategijų ir istorinės praeities, kuri šį žaidimą sieja su senovės civilizacijomis.

Didžiausi laimėjimai


Keno loto laimėjimai kartais būna iš tiesų įspūdingi, todėl tai yra vienas iš pagrindinių traukos momentų azartiškiems žaidėjams. 


Daugelis žmonių svajoja apie tai, kaip laimėjimas gali pakeisti jų gyvenimus, o istorijos apie milijoninius laimėjimus tik didina žmonių susidomėjimą šiuo žaidimu. 


Australijoje vykstantys Keno žaidimai pasižymi būtent tokiais milijoniniais laimėjimais, pvz.: Zeljko Ranogajec, 1994 m. North Ryde RSL  klube pasiekė rekordą ir laimėjo didžiausią pasaulyje Keno aukso puodą - 7,5 mln. dolerių. 


Didžiausi laimėjimai dažnai būna susiję su dideliais statymais ir dideliu skaičių pasirinkimu.

Išvados


Keno loto žaidimas yra paprastas, bet itin įdomus ir azartiškas loterijų žaidimas, todėl svarbu žaisti atsakingai ir suvokti, kad rezultatai visada yra neprognozuojami ir jokia strategija negarantuoja sėkmės.


Nepriklausomai nuo to, kur žaidėjai jį pasirenka žaisti, Kenoloto gali pasiūlyti galimybę patirti ne tik jaudulį, bet ir laimėti didelius prizus.


Naudoti svetainėje esančią informaciją galima, tik nepakeičiant straipsnio turinio, įdėjus veikiančią nuorodą į zirgu-sportas.lt ir turint leidimą.

Žirgai, žirgas, kumelės, eržilai, kumeliukai, kamanos, balnas, kantaras. Žurnalai, knygos, mokomieji filmai. Žirgų lenktynės