writing college Book review link Annotated bibliography Buy essay American essay Thesis statement Pay for paper press Dissertation abstract Case study Curriculum vitae Precis writing Paid essays site Dissertation proposal Best site Dissertation chapter Critical thinking Problem solving Essay services Paper college Business plan site Buy resume writing services chicago illinois weather psychology resume services saint petersburg fl
Nariams

Žirgų nuoma - jojimas žirgais

Gražūs prižiūrėti, puikiai paruošti jojimui žirgai, Beniulio sodyboje, kiekvieno mėgėjo joti - didžiulis atradimas. Čia lankosi visi: tiek suaugę, tiek vaikai, jaunimas ir pagyvenę žmonės. Žirgyne kiekvienas gauna tai, ko trokšta: vieni nori išmokti joti, kiti jau mokosi sportinio jojimo, dalyvauti varžybose, dar kitiems jodinėjimas žirgais - sveika ir aktyvi pramoga. Kiekvienam norinčiam išmokti jojimo meno, taisyklingai ir saugiai elgtis su žirgais, profesionaliai jodinėti, padeda patyrusi profesionali trenerė. Šiūparių žirgyne yra kelios didelės jojimo aikštės ir didžiulis gerai įrengtas jojimo maniežas, kuris puikiai pagelbėja, kai oras lauke yra netinkamas treniruotėms.

Pramokusiems joti trenoruotės pravedamos ne tik aikštėse, bet ir išjojant į gamtą, aplankant gražias ir įsimintinas vietoves.

Kaimo tūrizmo sodyba ir žirgynas šalia Klaipėdos.

Žirgų jojimo paslaugos

  • Jodinėjimas žirgais
  • Žirgų tūrizmas
  • Žirgų nuoma
  • Jodinėjimo pamokos

Tel. +370 690 50875

Žirgynas randasi netoli Klaipėdos. Yra didžiulė mašinų stovėjimo aikštelė, persirengimo rūbinės, puikus inventorius ir puikiai sutvarkyta aplinka. 

Profesionalus jodinėjimas Žirgynas Klaipėda, Šiūpariai Mokymas jodinėti Klaipėdoje

Žirgynas šalia Klaipėdos

Žirgynas randasi netoli Klaipėdos, Šiūparių kaime.

Naudoti svetainėje esančią informaciją galima, tik nepakeičiant straipsnio turinio, įdėjus veikiančią nuorodą į zirgu-sportas.lt ir turint leidimą.

Žirgai, žirgas, kumelės, eržilai, kumeliukai, kamanos, balnas, kantaras. Žurnalai, knygos, mokomieji filmai. Žirgų lenktynės